E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM
Anasayfa  »   Oteller  »   5 Yıldız  »   DİVAN İSTANBUL
Paylaş:
DİVAN İSTANBUL
  • DİVAN İSTANBUL
Asker Ocağı Cad. No:1 ŞİŞLİ / İSTANBUL0212 315 55 000212 315 55 15http://www.divan.com.tr/info.divanistanbul@divan.com.tr Otel hakkında 0 adet yorum yapılmış.
Otel Bilgileri

Biz Divan’ız; amaç ve vizyonumuza uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkun profesyonellerden oluşan post modern bir ekibiz, hepimiz birbirimize ve konuklarımıza sonsuz saygı ve sevgi gösteririz. Sosyologlara göre, işyerinde birbirimizle arkadaşlık etmemiz uygun değil ancak bizler Divan ailesinde arkadaşlıklara açığız, bu arkadaşlıkları hoş karşılıyor ve destekliyoruz.

Bizler burada çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz. Vizyonumuza uygun hareket ediyoruz ve yönlendirmeleri ilgiyle karşılıyoruz ancak kendimiz adına düşünmekten korkmuyoruz, aksine düşünmemeyi tehlikeli buluyoruz. İşyerinde aklıselimi elden bırakmıyor ancak negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz. Her konuda uzlaşmaya varmıyoruz ancak farklılıklarımıza saygı gösteriyor ve birbirimizi farklılıklarımıza rağmen kabul ediyoruz. İnsaniyetperverliğimize hem değer veriyor hem de uzlaşı sağlıyoruz ancak hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Bu haksızlık, bu benim işim değil, benim departmanım ile ilgili değil vb. cümlelerden hoşlanmıyoruz, işin her ne pahasına olursa olsun yerine getirilmesini istiyoruz. Gülmeyi çok seviyoruz ve konuşurken göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.

Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten sakınıyoruz. Kılavuzlarda belirtilen ve uygulamaya geçmemiş değerlerle yaşamayı reddediyoruz, bizler bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan hoşlanıyoruz. Yetkinliklerin çok önemli olduğuna inanıyoruz ancak bunun karakterimizle de desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Şeffaf ve ilham veren liderliği savunuyoruz ve örnek olarak yol göstermekten hoşlanıyoruz. Konumsal yetkiden ziyade ilişkisel yetkilendirmeyi tercih ediyoruz ve diğerlerine karşı kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak o şekilde davranıyoruz. Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden farklı kılan bu detaylardır. Dengeli bir yaşam tarzına inanıyoruz, şirketimizi seviyoruz ve çok çalışıyoruz ancak ailemizi ve kendimizi de ihmal etmiyoruz.

Standardlarımıza sıkı sıkıya bağlı yaşıyoruz çünkü bu standardlarımızla tanınıyoruz. Düşmanımız olan, şikayet etme, taviz verme ve sıradanlıktan kendimizi sıyırıp, bu duyguları her gün kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz. Dünyanın en iyi ahçılarına sahip olduğumuzu düşünüyor ve sunduğumuz lezzetlerle gurur duyuyoruz. Zayıf hizmet, zayıf standartlar, zayıf gülümsemeler, zayıf tokalaşmalar, zayıf ilişkiler ve zayıf karakterden nefret ediyoruz, müşterek değerlerimizden güç alıyoruz.

YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com