E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM

TÜRSAB Gümüşhane'ye Mayıs'ta Randevu Verdi

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği TÜRSAB’ı ziyaret etti.

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Başkanı Doç.Dr.Kenan Aydın, beraberindeki heyetle Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Başkanı Başaran Ulusoy’u ziyaret etti ve söz aldı.

Ulusoy 10-20 Mayıs 2012 tarihleri arasındaki Karadeniz programı kapsamında 40 civarında tur operatörünün Gümüşhane'ye geleceğini söyledi.

GÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi Atilla Kesler ve GÜSİAD üyeleri Yener Beyaz ile Saim Tura'ın yer aldığı ziyarette, TURSAB'dan ise Bölgesel Yürütme Kurulu'ndan Sinan Haliç ve Gamze Çiçek hazır bulundu. Toplantıda konuşan GÜSİAD Genel Başkanı Kenan Aydın, Gümüşhane'nin turizm varlıkları içerisinde Süleymaniye'nin önemine vurgu yaparak, Ulusoy'a Süleymaniye ile ilgili çalıştay kitabını hediye etti.

TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy ise, Karadeniz Bölgesi'nin turizm varlıklarını kapsayan ve üç ciltten oluşan albümü GÜSİAD'a hediye etti. Ziyarette Ulusoy'a Bünyamin Aygün'ün hazırladığı fotoğraflarla Gümüşhane albümünü hediye eden Atilla Kesler, kayak sporu için Süleymaniye'nin üstünlüklerine dikkat çekti.

Ulusoy, 10-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında bir Karadeniz programı yapılacağını ve bu programa Gümüşhane'nin de dahil edileceğini belirterek, 40 civarındaki tur operatörünün Gümüşhane'nin tanıtımı ve yapılacaklar konusunda önemli fikirler vereceğini söyledi.

Ulusoy, toplantı sırasında Gümüşhane ile ilgili çalışma yapacak bir ekibi de görevlendirerek, sürekli GÜSİAD'la görüş alışverişinde olacaklarını belirtti.

· Bu haber Dernekler kategorisinde 17/02/2012 tarihinde tarafından yayınlanmış, 1311 defa okunmuş.
· ETİKETLER: güsiad gümüşhane türsab başaran ulusoy
YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com