E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM

Mercan Adası'nda Kurulan 2 Milyarlık Tesisi Rixos İşletecek

Rixos, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki 2 milyar dolarlık Mercan Adası'na inşa edilen Bab Al Bahr Oteli'nin işletmesini yapacak.

Dünya genelinde otelcilik ağını genişletmeyi planlayan Rixos, Körfez'deki otellerine bir yenisini daha ekliyor. Kazakistan'dan Hıtvatistan'a Libya'dan Bahreyn'e yurtdışında 6 oteli bulunan Rixos şimdi de Birleşik Arap Emirlikleri'nde duble yapıyor. Rixos, Dubai'deki 261 odalı Rixos The Palm Dubai Oteli'nin ardından Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük 3'üncü bölgesi Ras Al Khaimah'taki dev otelini ekliyor. Körfez'in en büyük serbest ticaret bölgesine sahip Ras Al Khaimah Emirliği, turizme büyük bütçeler ayırmaya başladı. Emirliğin son adımı ise Al Marjan, yani Mercan Adası projesi. Yaklaşık 2 milyar dolara mal olan Mercan Adası projesi 2.7 milyon metrekarelik bir alana kuruldu.

Villalardan ticaret merkezlerine kadar birçok projenin yer aldığı yapay adanın en önemli bölümü ise Bab Al Bahr Oteli. 'Denizin kapısı' anlamına gelen oteli Rixos yönetecek. Ras Al Khaimah Turizm Yatırımları ve Geliştirme Otoritesi Yöneticisi Victor Louis, golf sahalarından egzotik bahçelere kadar farklı bölümlere sahip 5 yıldızlı Bab Al Bahr Oteli'nin ekim ayında hizmete gireceğini söyledi. Louis, 700 odaya sahip devasa projenin ise Rixos tarafından işletileceğini kaydetti.

· Bu haber Konaklama kategorisinde 28/02/2012 tarihinde tarafından yayınlanmış, 1534 defa okunmuş.
· ETİKETLER: rixos bab al bahr otel birleşik arap emirlikleri mercan adası
YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com