E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM

Martı grubu Birleşmiş Milletler İlkelerini İmzalayan İlk Kurum Oldu

Martı GYO ve Martı Otel İşletmeleri, ‘Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni (UN Global Compact) imzalayan ilk kurum oldu.

Martı GYO ve Martı Otel İşletmeleri 10 temel ilkenin yer aldığı sözleşme doğrultusunda yol haritalarını oluşturma çalışmalarına başladı. BM Küresel İlkeler Sözleşmesi, insan hakları, çalışan hakları, çevre ve yolsuzlukla mücadele alanlarında evrensel boyutta daha iyi bir konuma ulaşılmasına yönelik 10 temel ilke yayınlayarak özel sektörü, iş gücünü, sivil toplumu ve sivil otoriteleri bu ilkeler ışığında hareket etmeye davet ediyor. Bu sözleşme ile, faaliyetlerini sürdürülebilir ve çevreye saygılı bir şekilde yürütmeye önem veren şirketler bu alandaki gönüllülük çalışmalarını iyileştirme ve geliştirmeyi taahhüt ediyorlar.

Kurumsal bir yaklaşım olan BM Küresel İlkeler Sözleşmesi, sürekli rekabet içindeki iş dünyasına ortak bir kalkınma kültürü oluşturmak üzere evrensel ilkeler öneriyor. Dünyanın en büyük gönüllü kurumsal vatandaşlık girişimi olan sözleşmeyi imzalayan şirketler, evrensel ilkeleri temel alan kurumsal uygulamaların daha istikrarlı, adaletli ve kapsamlı bir küresel pazar oluşturmaya yardımcı olduğu inancını paylaştıklarına dair taahhütte bulunuyor.

· Bu haber Firmalar kategorisinde 25/02/2012 tarihinde tarafından yayınlanmış, 1182 defa okunmuş.
· ETİKETLER: martı gyo martı otel birleşmiş milletler ilkeleri
YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com