E-Bülten Aboneliği İsim - Soyisim
E-Posta Adresi
 
RSS Aboneliği Haberler RSShttp://turizmhotel.com/haberler-rss.php
Oteller RSShttp://turizmhotel.com/oteller-rss.php
::
ANASAYFA     HABER ARŞİVİ     OTELLER     REKLAM     KÜNYE     İLETİŞİM

Alman Büyükelçi'den Side'ye Özel İlgi

Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Eberhard Pohl, Antalya Konsolosu Frank Urbschart'la birlikte Antalya'nın Manavgat ilçesi Side beldesini ziyaret etti.

Side Müzesi, Antik Tiyatro ve Apollon Tapınağı'nı gezen Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Eberhard Pohl, Side'ye ilk defa geldiğini belirtti. Büyükelçi Pohl, "Side'yi diğer destinasyonlardan ayıran birçok sebep var. Tarih, deniz, kum ve güneş dörtlüsünde Side'yi ayrı kılan en önemli özellik, yaşamın tarihin içinde olmasıdır. Side'de yaşam, tarihin içinde sürüyor. Bu, beni çok etkiledi" dedi.

Büyükelçinin gezisine eşlik eden Side Belediye Başkanı A. Kadir Uçar; "Side, turizmin başladığı günden bu yana Alman turistlerin en çok ilgi gösterdiği yer. Side, Türkiye'nin en çok tekrarlanan misafir oranına sahiptir. Özellikle Alman misafirlerimiz yıllarca aynı otelin, aynı restoranında, aynı masasında yemek yemeyi tercih ediyorlar. Bu da, misafir memnuniyetinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor ki, bu bizim en büyük hedeflerimizden bir. Ayrıca bölgemize yerleşen, artık Sideli olan çok sayıda Alman hemşerilerimiz var. Bu temasların oluşması, gelişmesi bizlere mutluluk verir" diye konuştu.

· Bu haber Gezi kategorisinde 21/02/2012 tarihinde tarafından yayınlanmış, 1480 defa okunmuş.
· ETİKETLER: side alman büyükelçisi apollon tapınağı
YORUMLAR
Yorum Yapın
İsminiz:
E-Posta:
Yorumunuz:
Güvenlik Kodu:
 
TAKİP EDİN
YURTTAN HABERLER
HAVA DURUMU
DÖVİZ KURLARI
Döviz
Anasayfa   |   Haber Arşivi   |   Oteller   |   Reklam   |   Künye   |   İletişim
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2012 - turizmhotel.com
İletişim & Destek: iletisim@turizmhotel.com